Bitmiş ya da yarı bitmiş ürünlerinizin, ithalat ürünlerinizin, hammaddelerinizin güvenli koşullarda depolanması ve dilediğinizde alıcılarına ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Depoladığımız ya da sevkiyatını yaptığımız ürünleriniz için paketleme, paletleme , etiketleme, sayma, kontrol, içerik düzenleme, sipariş hazırlama, konteyner yükleme / boşaltma veya ihtiyaç duyduğunuz diğer hizmetleri sizin adınıza gerçekleştiriyoruz ve sizi her aşamada bilgilendiriyoruz.

Gümrükleme ve Sigortalama Hizmetleri

Taşımasını yaptığımız firmalara Türkiye sınırları içerisinde aşağıda belirtilen gümrük hizmetlerini vekaletname ile firmamız tarafından sağlamaktayız. İhracat, İthalat, Aktarma, Transit, Antrepo
Lojistik ihtiyaçlarınızda güven duygusu ile ticaretinizi gerçekleştirmeyi istemek en doğal hakkınız. Bu güven duygusu eşliğinde sizden teslim aldığımız ürünleri teslimat noktasına sağlam bir vaziyette taşımak ve olur da ürünleriniz sürücüden ya da araçtan kaynaklı bir hasara uğrarsa diye sigortalamak da bizim asli görevimiz. Taşımalarınızda karşılaşılabilecek beklenmedik hasar ve kayıpları Transgood Lojistik olarak sıfıra indiriyoruz, aklınızdaki tüm endişeleri ortadan kaldırıyoruz.

Dünya’nın her noktasına ulaşım sağlayan çözüm ortağınız.

info@transgoodlojistik.com