Transgood Lojistik tüm dünyada parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmetleri sunuyor. Geniş hizmet ağı, yaygın ve güçlü acentelikleri, operasyonel uzmanlığı, müşteri ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile hızlı, kaliteli ve güvenilir taşımacılık çözümleri geliştiriyor. Tekstilden otomotive, inşaattan perakendeye birçok sektör için özel çözümler sunuyor. Gümrükleme ve sigorta hizmetleri, çapraz taşıma modelleri, 3. ülke taşımaları, dahili taşımacılık hizmetleri ile A’dan Z’ye tüm lojistik ihtiyaçlarınız Transgood Lojistik uzmanlığında çözümleniyor.

Yüklerin otoyol ve kara araçları vasıtası ile bir noktadan başka bir noktaya aktarmasız, güvenli, hızlı, zamanında ve ucuz bir şekilde taşınması yöntemidir. Kısa mesafeli yollarda taşımacılıkta ucuz olması sebebiyle oldukça sık tercih edilen bir yöntemdir.
Kara yolu taşımacılığı İkinci Dünya Savaşı sonrası ortaya çıkan ekonomik olumsuzluklar nedeniyle yaygınlaşan bir sistemdir. Gelişmiş ülkelerin sanayileşme hareketlerinden sonra ürettikleri ürünleri ihracat etmek için kullandıkları bu yöntem, günümüzde tüm dünyanın kullandığı bir taşıma yöntemi olmuştur.
Dünya çapında yaygınlaşan bu taşımacılık türü sayesinde tüm dünyada kara yolu hatları ve ağları oluşturulmuştur. Günümüzde ülkemizin de jeopolitik konumunu göz önünde bulundurduğumuzda hem uluslararası hem de yurt içi kara yolu taşımacılığı konusunda gelişmiş bir ülke olduğumuzu söyleyebiliriz.

Transgood Lojistik’te, karayolu taşımacılığında her sektöre uygun araç tedarik imkanı mevcuttur. Standart, genel kargolar için Tenteli araç, taşmalı yükler için sal kasa araç, soğuk zincir ürünleri için frigo araç, tekstil taşımaları için askılı dorse, hacimli yükler için Jumbo veya kamyon römork araç sağlayabiliyoruz. Müşterilerin taleplerine uygun her türlü komple araç ve parsiyel araç çözüm alternatiflerini sunabilmekteyiz.

Dünya’nın her noktasına ulaşım sağlayan çözüm ortağınız.

info@transgoodlojistik.com