Dünya’nın her noktasına ulaşım sağlayan çözüm ortağınız.

Biz Kimiz ?

Uluslararası taşımacılık sektöründe 17 yıllık tecrübe ve birikimle,   uluslararası firmalara forwarder olarak şeffaf, inovatif ve tek merkezden lojistik çözümleri sunma misyonu ile yola çıkan TRANSGOOD’un vizyonu global pazarda uçtan uca entegre lojistik hizmetleri vermeye devam eden, çevreye duyarlı, müşterinin tüm ihracat, ithalat ve transit taşıma taleplerini en uygun taşıma alternatifleriyle çözüme kavuşturmak ve en doğru, güvenilir taşıma hizmeti verebilmektir.

Asya ve Avrupa bölgelerini içine alan geniş bir coğrafya; zengin araç tedariği, uzman kadrosu ve uluslararası deneyimi ile karayolu, demiryolu, denizyolu ve havayolu hizmetleri ve beraberinde müşterilerinin ihtiyaçlarına özel multimodal ve intermodal çözümler sunmasının yanı sıra depolama, gümrükleme, sigortalama konularında da hizmet sunmaktadır.

Kalite, Çevre ve İSG Politikası

Sürekli iyileşmeyi amaç edinip, lojistik sektöründe değişim, dönüşüm ve teknolojiyi takip ederek hizmet kalitesini yükseltme misyonunu taşımaktadır. Lojistik sektöründe değişim, dönüşüm ve teknolojiyi takip ederek hizmet kalitesini yükseltme misyonunu taşımaktadır. Aynı zamanda gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmanın bir görev olduğu anlayışıyla çevreye duyarlı prensibini geliştirmek, doğayı, insanı ve çevreyi korumayı ön planda tutmak yaptığımız tüm faaliyetlerde iş sağlığı ve güvenliği kurallarını uygulayarak yasal mevzuatlara uymayı taahhüt etmektedir.

Vizyonumuz

Sürekli gelişimle beklentileri aşan kalitede, özelleştirilmiş hizmet üreterek müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlayan, sürdürülebilir, global bir kurum olmaktır. Fark yaratarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde kalıcı üstünlükler sağlamak, sektörümüzün gelişimine katkı sağlayan güçlerin arasına katılmak.

Misyonumuz

Ödünsüz kalite anlayışı ile rotasını “en iyiye” yöneltmiş bir lojistik firması olarak, müşterilerine güvenli hizmetler veren, çevreye ve yasalara saygılı, sürekli gelişen bir şirket olmak. Ülkemizde ve dünyada rekabet edebilen, sürdürülebilir mükemmellik ve üstün kaliteli hizmet anlayışı ile varlığımızı devam ettirmek.

Değerlerimiz;

Müşteri Merkezliyiz: Her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanır ve müşteri memnuniyetini ön  planda tutarak hareket ederiz.

Güven Odaklıyız: Müşterilerimiz için en güvenilir, ekonomik ve hızlı hizmet seçeneklerini sunarız.

Kalite Odaklıyız: Kalite süreçlerimizi sürekli takip ederek sürekli gelişmeyi hedefleriz.

İnsan Kaynağı Odaklıyız: Tüm personellerimizin ihtiyaçlarına göre çalışma ortamı belirler ve her birinin kişisel gelişim sürecine katkıda bulunuruz.

Çevreciyiz: Kurumsal sosyal sorumluluğumuzu yerine getirirken çevrenin korunması için gayret gösteririz.

Dünya’nın her noktasına ulaşım sağlayan çözüm ortağınız.

info@transgoodlojistik.com